Keller Williams Realty Bellevue - Craig Walker
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 628 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  20817 101st Avenue SE, Kent, WA 98031
  Listing Courtesy Of: METROPOLIST, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 427 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  20 N Keel Way #B, Port Ludlow, WA 98365
  Listing Courtesy Of: Windermere R.E. Port Townsend, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 421 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  32224 4th Avenue, Black Diamond, WA 98010
  Listing Courtesy Of: eXp Realty, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  14707 87th Avenue SE #M2, Snohomish, WA 98296
  Listing Courtesy Of: Pacific Ridge - DRH, LLC, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 142 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5101 29th Avenue NE, Seattle, WA 98105
  Listing Courtesy Of: Blue Pacific Real Estate, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  6 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  38510 Hansville Road NE, Hansville, WA 98340
  Listing Courtesy Of: Coldwell Banker Bain, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 142 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1540 S Fairview Drive, Tacoma, WA 98465
  Listing Courtesy Of: Commencement Bay Brokers LLC, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 314 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  20 N Keel Way #B, Port Ludlow, WA 98365
  Listing Courtesy Of: Windermere R.E. Port Townsend, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 125 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  5101 29th Avenue NE #2, Seattle, WA 98105
  Listing Courtesy Of: Blue Pacific Real Estate, Northwest Multiple Listing Service
  I ri - 243 orë
  Open House
  Tur Virtual
  5 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  2539 56th Avenue SW, Seattle, WA 98116
  Listing Courtesy Of: Redfin, Northwest Multiple Listing Service
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Craig Walker

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  bpppiocmde6n2n8s4jmg
  Keller Williams Realty Bellevue
  505 106th Ave NE, Suite 210 Bellevue, WA 98004
  Zyrë

  Craig Walker
  BROKER - REALTOR®
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.